Jdi na obsah Jdi na menu
 


fronttini

THIS IS NOT IT

TOHLE NENÍ ONO

25. června 2009 zemřel Michael Jackson. Bylo mu pouhých 50 let a byl otcem tří malých dětí.

Byli jste šokováni? Měli byste být. Ve skutečnosti vám byl pravý stav podlomeného zdraví Michaela Jacksona zatajován těmi, kteří dnes vydělávají na uvedení tohoto filmu.

TOTO VE FILMU UVIDÍTE

 • Největšího umělce, který kdy žil, vydávajícího ze sebe vše při zkouškách na to, co mělo být úžasnou a průlomovou show.
 • Motivovaný štáb tvrdě pracující na uskutečnění mimořádného projektu.
 • Speciální efekty, úžasné choreografie, světelnou a výpravnou show.
 • Uměle vytvořený film…

TOTO VE FILMU NEUVIDÍTE

 • Šokující náhlý úbytek váhy Michaela Jacksona následkem stresu a léků, v době jeho smrti byla jeho váha pouhých 49 kg.
 • Kennyho Ortegu, režiséra turné i filmu, který musel pomáhat Michaelu Jacksonovi do schodů, krmit ho lžící a krájet mu jídlo.
 • Michaelovy rostoucí obavy: v květnu, kdy nacvičoval přes 10 hodin denně, se Michael Jackson svěřil několika svým důvěryhodným fanouškům, že se necítí být připravený vystupovat na 50 koncertech, že původně souhlasil jen s 10 koncerty. Cítil se pod tlakem a plán turné se zdál zničující.
 • Michael Jackson se přestal ukazovat na zkouškách, protože mu nebylo dobře. Jeho choreograf ho začal vyzvedávat doma a nutil ho pracovat.
 • Vysilující nespavost Michaela Jacksona a ztrátu chuti k jídlu, degradující tlak, pod kterým byl a který ho vedl k nadmíře lékařských receptů a léků od zločineckých doktorů, kteří ho udržovali v umělém otupělém stavu přes den a v anestetickém komatu v noci.
 • Všechny kolem, kteří byli svědky toho, když Michael Jackson vypadal zmateně a omámeně, zapomínající texty svých vlastních písniček během zkoušek. Nicméně jeho okolí umožňovalo jeho nebezpečné zneužívání léků na předpis, aby ho udržovalo uvolněného, odpočinutého a pod kontrolou. Tyto léky jsou v koronerově zprávě označeny jako příčina smrti.
 • Také neuvidíte věrné fanoušky Michaela Jacksona a pár jeho přátel, kteří se snažili zasáhnout, kteří psali dopisy lidem kolem něj a prosili je, aby pečovali o jeho stav. Nakonec po tom, co byli ignorováni, dávali starostlivé dopisy přímo Michaelovi. Bohužel ti, co měli moc něco udělat, neudělali nic a místo toho udržovali Michaela izolovaného a pod kontrolou.

NIC Z TOHO VE FILMU NEUVIDÍTE

Bylo to nelidské. Michael Jackson potřeboval pomoc, ale oni byli moc zaneprázdnění svými zisky, které mělo toto turné přinést, aby to vzali na vědomí. Pořadatelská agentura AEG a Michaelovo vlastní okolí ho nutily a nezasáhly do toho, co jasně vypadalo jako blížící se tragédie.

Michael Jackson mohl dát světu mnohem více, ale jeho srdce přestalo bít kvůli neuvěřitelnému tlaku, kterému byl vystaven, kvůli tomuto vyčerpávajícímu turné, navíc k rokům špatného zacházení a lží nenávistných lidí a médií. Duše Michaelových fanoušků stále pláčou a je možné, že se nikdy neuzdraví.

Michael Jackson si zasloužil a potřeboval pomoc, kterou nedostal. Místo toho se nám díky sestříhání a sestavení natočeného materiálu snaží vyprávět jiný příběh, aby ulehčili svému svědomí a rozšiřovali lži, aby zatajili svoji zodpovědnost. Je hodně špatné, že jsme tam byli my a byli jsme svědky toho, co se opravdu stalo v týdnech předcházejících jeho smrti a jsme tu teď, abychom vám o tom pověděli.

Pokud se rozhodnete tento film vidět, doufáme, že uvidíte tento film a nenasytnost, která ho vytvořila, jinýma očima, protože se díváte na produkt těch, kteří by měli nést vinu za smrt největší světové hvězdy, Michaela Jacksona, zatímco oni jen profitují z jeho smrti.

HUDEBNÍ PRŮMYSL CHTĚL MICHAELA JACKSONA LIVE. MY, FANOUŠCI, JSME HO CHTĚLI MÍT NAŽIVU.

NYNÍ CHCEME PRAVDU.

TOTO VŮBEC NEMUSELO BÝT.

 

Náhledy fotografií ze složky Michael Jackson 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář